A másik újoncot is legyőzte a Fradi

2014. augusztus. 27., 20:50   |

Szerdán rendezték az OTP Bank Liga 3. fordulójából elhalasztott Ferencváros-Dunaújváros bajnoki mérkőzést. A hazaiak 2-0-ra nyertek.

Ferencváros-Dunaújváros 2-0 (2-0)
Erdős József
Gólszerző: Ugrai a 30., Böde a 44. percben

A Ferencváros múlt hétvégén a Nyíregyháza ellen gyűjtötte be magabiztosan a három pontot, szerdán pedig a másik újonc, a Dunaújváros vizitált a Groupama Arénában. A Fradi ezúttal is végig uralta a mérkőzést, és megérdemelten gyűjtötte be a három pontot. Az első félidőben a hazaiak sorra dolgozták ki a lehetőségeket, ezek közül a 30. percben Ugrai Roland használt ki egyet, 11 méterről lőtt a bal alsó sarokba (1-0). Az első félidő végén a vendégek is veszélyeztettek, de a szünet előtt a Fradi meglőtte második gólját is, Ugrai-Dilaver-Böde Dániel volt a labda útja, utóbbi 5 méterről passzolt a hálóba (2-0). A második félidőben is a zöld-fehérek irányítottak, de ekkor már csak lesgólig jutottak, így kétgólos győzelemmel zártak, és feljöttek a tabella harmadik helyére.