Az OTP Bank Liga 11. fordulójában a DVSC-Teva 2-1-re nyert a Sóstói Stadionban.

Videoton FC - DVSC-Teva 1-2 (1-1)
Vezette: Erdős József
Gólszerző: Kovács a 37., ill. Kulcsár a 27., Kulcsár az 59. percben

Az első tíz fordulóban tíz győzelmet arató fehérváriak a betegeskedő Nikolics Nemanja nélkül álltak ki a találkozóra, amelyen egy szervezetten védekező Debrecennel találták magukat szembe. A vendégek nemcsak jól védekeztek, de hatékonyak voltak támadásban is, a 27. percben, egy bal oldali beadást követő Kulcsár Tamás-fejesgóllal megszerezték a vezetést (0-1). A Vidi még a szünet előtt egyenlíteni tudott, a 34. percben Kovács István lőtt 12 méterről a hálóba (1-1). Az 59. percben Kulcsár Tamás ismét villant, egy hosszú labdával a balösszekötő helyén betört a hazai kapu előterébe, majd az öt és feles sarkától, éles szögből a léc alá bombázott (1-2). A hazaiak a hátralévő időszakban beszorították ugyan a Lokit, de az egyenlítő gólt nem sikerült megszerezniük, a DVSC-Teva 2-1-re győzött, és véget vetett a Videoton FC veretlenségi sorozatának.

Győri ETO - Újpest FC 0-0
Vezette: Farkas Ádám

Az ETO kezdte aktívabban a mérkőzést, de nem profitáltak sokat a lehetőségekből. Az Újpest a félidő közepén kiegyenlítetté tette a meccset, de komolyabb helyzetekig nem jutott el. A győriek a játékrész hajrájában két nagy helyzetet is kihagytak, így gólnélküli állásnál vonultak pihenőre a csapatok. A második félidőben is többet tett a gólszerzés érdekében az ETO, de az újpestiek jól védekeztek, és megőrizték kapujukat a góltól, 0-0 lett a találkozó vége.