Öngólokkal nyert a Kecskemét

2014. november. 21., 21:15   |

Az OTP Bank Liga 15. fordulójának nyitómeccsén két újpesti játékos lőtt gólt, mégis a Kecskemét örülhetett a három pontnak.

Kecskeméti TE - Újpest FC 2-0 (2-0)
Vezette: Kassai Viktor
Gólszerző: Ojo (öngól) az 5., Balogh (öngól) a 30. percben

A házigazdák már az 5. percben megszerezték a vezetést, egy jobb oldali szöglet után Bebeto megcsúsztatta a labdát, a hosszú saroknál Kim Ojo megpróbált felszabadítani, de rosszul találta el a labdát, ami a saját kapujába perdült a lábáról (1-0). A 30. percben újabb öngól született, egy jobb oldali beadást követően Balogh Balázs próbált becsúszva menteni Bebeto elől, de két lépésről a saját kapujába továbbított (2-0). Az Újpest a folytatásban jelentős energiákat mozgósított az egyenlítés érdekében, de hiába alakított ki helyzeteket, végül a szépítés sem jött össze, a KTE 2-0-ra megnyerte a találkozót.