Az OTP Bank Liga 21. fordulójának pénteki játéknapján a Haladás 2-1-re nyerni tudott a Paks otthonában.

Paksi FC - Haladás 1-2 (0-1)
Vezette: Vad II István
Gólszerző: Balázs a 47., ill. Halmosi a 45., Leandro a 67. percben
Kiállítva: Kulcsár a 66. percben

Hazai lehetőségekkel kezdődött a mérkőzés, de az első igazán komoly helyzet a Haladás előtt adódott a 11. percben, Radó András azonban nem találta jól el a labdát. A paksiak irányították a találkozót, de az első félidőben csak kapufáig jutottak, míg a Haladás a 45. percben megszerezte a vezetést: Halmosi Péter szerzett labdát szemfülesen a hazai 16-os előtt, majd 23 méterről a bal alsó sarokba lőtt (0-1). Fordulás után nem sokkal egyenlített a Paks, egy jobb oldali szöglet után Bartha László csúsztatta meg a labdát, Balázs Zsolt pedig közelről a léc alá fejelt (1-1). A 66. percben Kulcsár Dávid a 16-oson belül szabálytalankodott, és megkapta második sárgáját, az emberelőnybe kerülő Haladás pedig Martinez révén értékesítette a megítélt büntetőt (1-2). A paksiak az előző hazai bajnokijukon 10 emberrel fordítottak, ezúttal azonban az egyenlítés sem sikerült, a Haladás először nyert egymás után két meccset az idényben, és augusztus eleje óta első alkalommal győzött idegenben az OTP Bank Ligában.