Az OTP Bank Liga 21. fordulójának vasárnapi játéknapján a Ferencváros és a DVSC-Teva gazdagodott három ponttal.

Ferencváros - MTK Budapest 2-0 (1-0)
Vezette: Erdős József
Gólszerző: Mateos (11-esből) a 36., Busai a 89. percben

A zöld-fehérek kezdték támadó szellemben az örökrangadót, de az első félórában jól állta a sarat az MTK. A 36. percben büntetőhöz jutottak a hazaiak, a Roland Lamah ellen elkövetett szabálytalanságért megítélt tizenegyest David Mateos értékesítette (1-0). Előnye tudatában kissé visszavett a tempóból a Fradi, de magabiztosan tartotta kézben a mérkőzést, az MTK-nak nem voltak helyzetei. A második félidőben sem bírt a szervezett Ferencvárossal a vendégcsapat, s bár a hajrához közeledve Baki Ákosnak volt egy lehetősége, gólt a házigazdák szereztek, a 89. percben Varga Roland jobb oldali beadása után Busai Attila két védő közül kibújva, 5 méterről a hálóba továbbított, beállítva a végeredményt (2–0).

DVSC-Teva - DVTK 1-0 (1-0)
Vezette: Farkas Ádám
Gólszerző: Tisza a 3. percben

Alaposan bekezdett a Debrecen, és már a 3. percben vezetéshez jutott, egy jobb oldali beadás után a védők nem tudtak felszabadítani, Tisza Tibor elé került a labda, aki 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-0). A gól után is a debreceniek futballoztak veszélyesebben, a második félidőben akár három-négy találatot is elérhettek volna a hazaiak, ha kicsivel pontosabbak az ellenfél kapuja előtt. Végül nem bosszulták meg magukat a kihagyott helyzetek, a Loki megtartotta előnyét, és megérdemelten gyűjtötte be a három pontot.