Megszerezte első győzelmét a DVSC

2017. augusztus. 18., 21:46   |

A debreceniek magabiztosan, 4-1-re győzték le a Vasast az OTP Bank Liga 6. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

DVSC-Vasas 4-1 (4-0)
Gólszerző: Tőzsér 27., Mengolo 30., Varga 36., Tőzsér 43., ill. Szivacski 66.

A mérkőzés első 20 percében nem tűnt úgy, hogy a Loki már a szünetre eldöntheti a mérkőzést, és bebiztosíthatja idénybeli első győzelmét. A 27. percben aztán büntetőhöz jutottak a hazaiak, amelyet Tőzsér Dániel értékesített (1-0). Három perccel később megduplázták előnyüket a hazaiak, Mengolo lőtt közelről a hálóba. A három perc alatt kapott két gól után szétesett a Vasas játéka, és a szünetig még kétszer középkezdéshez kellett készülnie: előbb Varga Kevin távoli lövése után (3-0), majd Tőzsér egy szöglet utáni fejesét követően (4-0). A három pont sorsa ezzel eldőlt, a második játékrészben csak a becsületéért küzdött a Vasas, a Loki pedig magabiztosan tartotta az előnyét. A 66. percben Szivacski Donát szépített ugyan (4-1), de ennél közelebb már nem tudott jutni a házigazdához az angyalföldi csapat, így a DVSC magabiztosan gyűjtötte be a három pontot, és szerezte meg idénybeli első bajnoki sikerét.

Férfi futsal NB I: Folytatódott a Kecskemét sikersorozata