Hírek > Női U19
Női U19
2017. október 18., szerda 15:01
Turtóczki Sándor együttese 3-0-ás félidőt követően 5-2-re legyőzte a török korosztályos válogatottat Bükön, az Eb-selejtező torna első játéknapján.

A ROVAT TOVÁBBI HÍREI
2017. október 17.
A Turtóczki Sándor vezette magyar női U19-es válogatott szerdán megkezdi szereplését a hazai rendezésű Európa-bajnoki selejtező minitornán.
2017. szeptember 28.
Az októberi Eb-selejtező mérkőzéseire készülő magyar női U19-es válogatott második mérkőzésén is egy góllal kapott ki a szlovénoktól felkészülési találkozón.
2017. szeptember 26.
A magyar női U19-es válogatott felkészülési mérkőzésen, hazai pályán szenvedett 1–0-s vereséget Szlovénia korosztályos legjobbjai ellen Andráshidán.
2017. szeptember 20.
A Lindabrunnban rendezett felkészülési mérkőzésen a mieink szerezték meg a vezetést, majd a hazai együttes már 3–1-re is vezetett. Válogatottunk hajrája két gólt, a mérkőzés pedig 3–3 végeredményt hozott.
2017. szeptember 18.
Az Eb-selejtezőre készülő női U19-es válogatottunk az ausztriai Lindabrunban lépett pályára az írek ellen.
2017. szeptember 14.
Az Eb selejtezőkre készülő korosztályos csapat egy első és egy második félidei góllal 2–1-re nyert az északír csapat ellen a két együttes e heti második, büki összecsapásán.
2017. szeptember 12.
A magyar női U19-es válogatott felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte Észak-Írország korosztályos legjobbjait Bükön.
2017. május 31.
A hazai rendezésű Eb-elitkör 1. csoportjának harmadik, utolsó mérkőzésén a magyar női U19-es válogatott 1–0-ra legyőzte Oroszországot, és ezzel megszerezte a csoport harmadik helyét. Krascsenics Petra gólja döntött.
2017. május 28.
A hazai rendezésű Eb-elitkör 1. csoportjának második mérkőzésén a magyar női U19-es válogatott végig nagy szívvel küzdött a világelitbe tartozó spanyol válogatott ellen, és végül 3–0-s vereséget szenvedett.