Hírek > U19
U19
2017. október 10., kedd 21:18
A magyar U19-es válogatott utolsó Eb-selejtező mérkőzésén 5-1-re legyőzte a máltaiakat, és a második helyen zárt csoportjában.

A ROVAT TOVÁBBI HÍREI
2017. október 07.
U19-es válogatottunk szombaton a házigazda hollandok ellen folytatta szereplését Eb-selejtező csoportjában.
2017. október 04.
Férfi U19-es válogatottunk szerdán megkezdte szereplését a hollandiai Eb-selejtező tornán, és egy nagyon fontos mérkőzésen, az utolsó percben szerzett góllal harcolta ki Szlovénia ellen a 2–1-es győzelmet.
2017. október 03.
Férfi U19-es válogatottunk szerdán megkezdi szereplését a hollandiai Eb-selejtező tornán, első ellenfele a szlovén csapat lesz.
2017. szeptember 20.
A Lindabrunnban rendezett felkészülési mérkőzésen a mieink szerezték meg a vezetést, majd a hazai együttes már 3–1-re is vezetett. Válogatottunk hajrája két gólt, a mérkőzés pedig 3–3 végeredményt hozott.
2017. szeptember 04.
A magyar férfi U19-es válogatott a harmadik helyért lépett pályára hétfőn Ukrajna korosztályos legjobbjai ellen a vajdasági Vilotic-tornán, de nem sikerült a bronzérem megszerzése, Marcus Jahn csapata 2–1-es vereséget szenvedett.
2017. szeptember 02.
A magyar férfi U19-es válogatott győzelemmel folytatta szereplését a vajdasági Vilotic-tornán.
2017. szeptember 01.
A magyar férfi U19-es együttesünk pénteken kezdte meg szereplését a vajdasági Vilotic-tornán.
2017. augusztus 31.
U19-es együttesünk pénteken kezdi meg szereplését a vajdasági Vilotic-tornán, első ellenfele Izrael korosztályos csapata lesz.