A Debrecen a negyedik elődöntős

2007. október. 28., 17:00   |

Vasárnap egy mérkőzést játszottak le a Liga Kupa negyeddöntőiből, a Debrecen 0-0-ás döntetlent ért el Újpesten, és 3-0-ás összesítéssel jutott az elődöntőbe.

A debreceni 0-3 után az Újpest nem táplálhatott vérmes reményeket a továbbjutást illetően, de a hazaiak becsületére legyen mondva, hogy mindent megtettek az összesítésbeli hátrány csökkentésére. Hiába támadott azonban többet Urbányi István együttese, nem tudta bevenni a debreceni kaput, és az idő múlásával egyre csökkent az esélye a bravúrra.

A második félidőben beletörődött a kiesésbe az Újpest, és bár az 50. perctől, Kerekes Zsombor kiállítását követően emberhátrányban játszott a hajdúsági gárda, a hazaiaknak végül a győzelmet sem sikerült megszerezniük, a gólnélküli döntetlen pedig azt jelentette, hogy a Debrecen 3-0-ás összesítéssel jutott tovább a Liga Kupa elődöntőjébe.

Újpest FC-Debrecen 0-0
Kiállítva: Kerekes az 50.percben

(Fotó: nb1.hu)