A Debrecen legyőzte a Kecskemétet

2009. november. 17., 20:03   |

Kedden egy mérkőzést játszottak le a Soproni Liga 15. fordulójából: a DVSC-TEVA a Kecskemétet fogadta. A találkozót, amelynek jelentősebb részében a debreceniek akarata érvényesült, Czvitkovics Péter 27. percben szerzett góljával a hazai együttes nyerte meg, s győzelmével előrelépett a tabella hatodik helyére.

Egy gól elég volt a győzelemhez

DVSC-TEVA - Kecskeméti TE-Ereco 1-0 (1-0)
Vezette: Takács János (Szpisják Zsolt, Medovarszki János)
Gólszerző: Czvitkovics a 27. percben

A mérkőzés kezdeti időszakának hullámzó játéka után a debreceniek fokozatosan fölénybe kerültek, s a 27. percben meg is szerezték a vezetést, Adamo Coulibaly passza után Oláh Lóránt sarokkal tette a labdát Czvitkovics Péterhez, aki 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-0). Ezután jobbára a hazaiak futballoztak fölényben, a Loki több veszélyes helyzetet alakított ki, majd a hajrá perceiben a Kecskemét átvette a kezdeményezést, és egyenlítési lehetősége is akadt, az eredmény azonban már nem változott, a három pontot a DVSC-TEVA szerezte meg.