A DVSC győzelmével zárult a forduló

2010. november. 07., 20:18   |

A Monicomp Liga 13. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén a címvédő DVSC-TEVA 4-0-ra győzte le a Szolnoki MÁV-ot, a találkozón Szakály Péter duplázott, majd a hajrában Adamo Coulibaly és Dajan Simac is betalált a vendégek kapujába.

DVSC-TEVA - Szolnoki MÁV 4-0 (0-0)
Vezette: Bognár Tamás (dr. Varga Zsolt, L. Tóth Lajos)
Gólszerző: Szakály az 56., Szakály a 69., Coulibaly a 83., Simac a 91. percben

Az első félidőben a hazaiak kezdtek aktívabban, ám komoly helyzeteket sokáig nem tudtak kialakítani. A Debrecen fölénye állandósult, ám nem tudta megtörni a szolnokiak védekezését, így az első játékrész gól nélkül zárult. A második félidő 10. percében a DVSC megszerezte a vezetést: egy jobb oldali beadás után Szakály Péter közelről vette be a szolnokiak kapuját (1-0). A 69. percben Czvitkovics Péter szabadrúgását követően a labda kipattant a vendégek kapusáról, majd Szakály elé került, aki négy méterről duplázta meg csapata előnyét (2-0). A hajrában fölényessé tette sikerét Debrecen: a 83. percben Coulibaly csúsztatott a jobb alsó sarokba egy beadás után(3-0), majd a 91. percben Dajan Simac alakította ki - szintén egy fejessel - a 4-0-ás végeredményt.