A DVTK és az MTK is ötgólos győzelmet aratott

2020. október. 02., 14:36   |

Fotó: dvtk.eu

A Simple Női Liga 5. fordulójában egyedül az Astra tudott idegeben győzni, 1–0-ra verte a St. Mihály csapatát. A Fradi gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán a Haladás-Viktóriával.

Biljana Bradic kezdte a gólgyártást a DVTK-ban az ETO elleni, hazai bajnokin. A szerb légiós a 32. percben talált be a Simple Női Liga 5. fordulójában, majd Oláh Adrienn (40.) és Hanna Barker (44.) is eredményes volt még a szünet előtt. A fordulást követően ismét Barker vette be a vendégek kapuját, így 54. perc játék után már 4–0 szerepelt az eredményjelzőn. Az 5–0-s végeredményt a 71. percben Biljana Bradic állította be, így a győriek gól és pont nélkül utaztak haza a hétközi fordulóról.

Vicsek Nóra góljával hozta el a három pontot Makóról az Astra. A házigazda KÉSZ-St. Mihály nem tudott betalálni, így a vendégek 42. percben szerzett találata győzelmet ért.

Szintén öt gólt lőtt és 5–0-ra nyert hazai pályán az MTK – a kék-fehérek a Kelen SC-t verték meg. Kocsán Petra a 25., Bokor Blanka a 39. percben vette be a vendégek kapuját. A második játékrész aztán Pápai Emőkéé volt, aki mesterhármast ért el, a 73., 83., és 90. percben is szerzett gólt – ezzel pedig egy találatra megközelítette a góllövőlista első helyét elfoglaló Vágó Fannit.

Az FTC-Telekom csapata ezúttal nem tudott betalálni, a Haladás-Viktória lopott pontot a fővárosból, a végeredmény 0–0 lett.