A Fradi nyerte a zöld-fehérek csatáját

2009. november. 04., 11:08   |

Szerdán lejátszották a Soproni Liga tizenegyedik fordulójában elmaradt Ferencváros - Győri ETO FC bajnokit. A találkozót Ferenczi István góljával a Fradi nyerte meg, így az FTC tizenhárom ponttal a tabella tizenkettedik helyére lépett elő, a győriek pedig továbbra is a negyedik pozícióban állnak.

Ferenczi találata döntött

Ferencvárosi TC - Győri ETO 1-0 (1-0)

Vezette: Iványi Zoltán (Szpisják Zsolt, Albert István)
Gólszerző: Ferenczi a 44. percben

A találkozó első időszaka nem hozott túl sok eseményt, de a Ferencváros némi fölényre tett szert, és ezt a 44. percben gólra is váltotta: Janson Morrison indítása után Ferenczi István 12 méterről emelt a hálóba (1-0). Az ETO próbálta ledolgozni hátrányát, alakított is ki néhány lehetőséget, de a Fradi fölénye a meccs végéig megmaradt, a hazaiak nem hagyták, hogy a győriek a kapujukba találjanak, s végül megszerezték a három bajnoki pontot.