A Győr begyűrte a ZTE-t

2008. október. 05., 20:26   |

A Soproni Liga tízedik fordulójának utolsó mérkőzésén a Győr a Zalaegerszeget fogadta, s a zöld-fehérek Mario Bicak 92. percben szerzett góljával megszerezték a három pontot.

A hosszabbításban nyerte meg a meccset az ETO

Győri ETO - ZTE FC 1-0 (0-0)

Vezette: Szabó Zsolt (Kispál Róbert, dr. Varga Zsolt)
Gólszerző: Bicak a 92. percben
Kiállítva: Bank a 11. illetve Meye a 82. percben

A hazai gárda lendületesen kezdett, ám a 11. percben 10 főre olvadt: Bank István utolsó emberként rántotta le Roguy Meyet, s ezért piros lapot kapott. A zöld-fehérek azonban lendületben maradtak, igyekeztek vezetést szerezni, s mivel a zalaegerszegiek is támadó futballt mutattak be, a nézők jól szórakoztak. A második félidő is változatos, kiegyenlített játékot hozott, mindkét csapat gólratörően futballozott. A 82. percben Meye labdaelrúgásért megkapta második sárga lapját, s az ezzel járó pirosat is, így már nem láthatta, ahogyan a győriek megszerzik a győztes találatot: a 92. percben Mario Bicak 15 méterről, a balösszekötő helyéről ballal a bal felső sarokba bombázott (1-0).