A Győr nyert Angyalföldön

2009. július. 31., 21:14   |

A Soproni Liga második fordulójának pénteki mérkőzésén a Győri ETO FC látogatott Angyalföldre. A Vasas második idei bajnokiján is vereséget szenvedet, a zöld-fehérek Józsi György és Tarmo Kink góljával 2-0-ás győzelmet arattak a Fáy utcában.

Kontrákból volt eredményes az ETO

Vasas - Győri ETO 0-2 (0-1)
Vezette: Veizer Roland ( Berettyán Péter, Horváth Róbert)
Gólszerző: Józsi a 41., Kink a 69. percben

Az első félidőben kiegyenlített játékot láthattak a nézők, mindkét gárdának akadtak góllal kecsegtető helyzetei, de ezek közül csupán a vendégek tudtak értékesíteni egyet: a 41. percben Tokody Tibor bal oldali beadása után Józsi György fejelt három lépésről a kapuba (0-1). A második játékrészben a Vasas próbált nyomást gyakorolni a vendégekre, akik leginkább kontráztak, s ezt eredményesen is tették, a 69. percben ugyanis Tarmo Kink 20 méterről bombázott a Vasas hálójába (0-2). Az eredmény ezután már nem változott, az angyalföldiek még mindig nem tudtak pontot szerezni, a Győr pedig - pillanatnyilag - a tabella élére állt.