A hajrában mentett pontot a Pápa

2014. március. 21., 21:09   |

Az OTP Bank Liga 21. fordulójának pénteki játéknapján a Haladás sokáig vezetett Pápán, de a hajrában a hazaiak csereembere, Goran Maric pontot érő gólt szerzett.

Lombard Pápa - Haladás 1-1 (0-1)
Németh Ádám
Gólszerző: Maric a 86., ill. Radó a 25. percben

Az első húsz percben a szombathelyiek többet birtokolták ugyan a labdát, de a Pápa előtt több veszélyes lehetőség adódott. A 25. percben megszerezték a vezetés a szombathelyiek, Simon Ádám remek mélységi passzával Radó András tört kapura, és Szűcs Lajos mellett a bal alsó sarokba gurított (0-1). A folytatásban a Haladás többször is növelhette volna előnyét, de nagyon sok helyzetet kihagyott, és ez végül két pontjába került, a 86. percben ugyanis az egy perccel korábban csereként beállt Goran Maric egyenlített, Kenesei Krisztián lövése után közelről továbbította a hálóba a Rózsa Dánielről kipattanó labdát, ezzel alakult ki az 1-1-es végeredmény.