A Honvéd 1-1-et játszott Kisinyovban

2007. július. 19., 21:05   |

A Budapest Honvéd együttese csütörtök délután megkezdte UEFA-szereplését. A kispestiek az első selejtezőkör első meccsén a Nistru Otaci vendégeként léptek pályára, s 0-1-es félidő után 1-1-es döntetlent értek el Kisinyovban.

Az első félidőben a magyar csapat játszott enyhe fölényben, a vezetést azonban a hazaiak szerezték meg: a 29. percben Malitsry lépett ki a leshatárról, majd nyolc méterről Tóth Iván kapujába helyezett (1-0).

A második játékrészben a kispesti gárda gyorsan egyenlített: az 52. percben Abraham talált a hálóba (1-1). A hátralévő időben már nem született gól - Bárányos a 88. percben megszerezhette volna a győzelmet, de a kapufát találta el. Az idegenben szerezett gól azonban biztató, a kispestieknek jó esélyük van a továbbjutásra.

Nistru Otaci - Budapest Honvéd 1-1 (1-0)
Gólszerző: Malitsry (29.) illetve Abraham (52.)