A kupagyőztes ponttal távozott Angyalföldről

2011. május. 20., 19:10   |

A Monicomp Liga 30. fordulójának pénteki mérkőzésén a Vasas hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott az újdonsült kupagyőztes Kecskeméti TE-vel

Vasas-Híd - Kecskeméti TE-Ereco 1-1 (1-0)

Vezette: Kovács J. Zoltán (Huszár Balázs, Péter Tamás)

Gólszerző: Ponczók a 9., ill. Dosso az 51. percben

A 9. percben jobb oldali hazai szögletet követően Ponczók Csaba mintegy négy méterről a hálóba küldte az elé fejelt labdát (1-0). Az első félidő folytatásában jobbára a Vasas próbálkozott – kevés sikerrel. A szünetben Tomiszlav Szivics, a vendégek edzője cserélt, Tököli Attila helyett Sindou Dossót küldte a pályára. A húzás bejött: az 51. percben Bori Gábor beadását az elefántcsontparti csatár 11 méterről a bal felső sarokba fejelte (1-1). A hajrához közeledve az NB I meccsrekordere, Végh Zoltán és kevésbé tapasztalt kecskeméti kollégája, a második élvonalbeli bajnokiján védő Antal Botond felváltva mutattak be bravúrokat. Az újdonsült kupagyőztes KTE harmadszor játszott döntetlent a szezonban.