A Nyíregyháza pontot szerzett Kecskeméten

2009. október. 04., 12:00   |

Vasárnap egy mérkőzést rendeztek a Soproni Liga tizedik fordulójában. A Kecskemét a Nyíregyházát fogadta, s a két csapat remek meccset produkálva 2-2-es döntetlent játszott. A találkozó góljait Montvai Tibor, Csordás Csaba illetve Andorka Péter, valamint Pákolicz Dávid szerezte.

Két-két gól, egy-egy pont

Kecskeméti TE-Ereco - Nyíregyháza Spartacus FC 2-2 (2-1)

Vezette: Arany Tamás (Szpisják Zsolt, Medovarszki János)
Gólszerző: Montvai a 21., Csordás a 31. illetve Andorka a 9., Pákolicz a 60. percben

A nagyszerű iramú és eseményekben bővelkedő meccsen a vendégek szereztek vezetést, a kilencedik percben Kazuo Homma adott Andorka Péterhez, aki közelről lőtt a hálóba (0-1). A 21. percben egyenlített a Kecskemét, ekkor Vladan Savic passzát követően Montvai Tibor 11 méterről emelt a kapuba (1-1). A 31. percben már a hazai gárda vezetett, Csordás Csaba a Montvaitól kapott labdát öt méterről küldte a hálóba (2-1). A nyíregyháziak a 60. percben egalizáltak, Homma beívelése után Pákolicz Dávid nyolc méterről fejelt a léc alá (2-2). A finisben mindkét csapat lőhetett volna gólt, de az eredmény már nem változott, így a gárdák egy-egy pont megszerzését könyvelhették el.