A Vasas nem tudta megállítani a Debrecent

2008. április. 11., 19:08   |

A Soproni Liga 23. fordulója pénteken kezdődött, a Vasas - DVSC-TEVA meccsel. A Debrecen magabiztosan győzött, így a Győrt és az Újpestet megelőzve a második helyre lépett elő - igaz, a két említett együttes szombaton vívja soros bajnokiját.

Kouemaha-dupla Angyalföldön

Vasas - DVSC-TEVA 0-3 (0-2)
Vezette: Iványi Zoltán (Szpisják Zsolt, Albert István)
Gólszerző: Kouemaha a 8., Kouemaha a 24., Czvitkovics a 71. percben
Kiállítva: Tóth A. a 83. percben

A debreceniek már a nyolcadik percben vezetést szereztek, Dorge Rostand Kouemaha hét méterről helyezett a háló jobb oldalába (0-1). Fölényben futballoztak a vendégek, s a 24. percben növelték előnyüket: Leandro de Almeidaszabadrúgása után ismét Kouemaha érkezett, és a kameruni támadó öt méterről a kapuba továbbított (0-2). A piros-fehérek uralták a második félidőt is, és a 71. percben harmadik góljukat is megszerezték. Czvitkovics Péter kapott labdát Kouemahától és a középpályás tíz méterről a kapuba lőtt (0-3). A 83. percben létszámhátrányba is került a Vasas, Tóth András megkapta második sárga lapját, ezért a piros-kékek kapitánya számára idő előtt fejeződött be a mérkőzés.

(Fotó: nb1.hu)