Augusztus 17-én rajtol a megerősödött NB II

2013-07-11 18:26:40

Az MLSZ Versenybizottsága csütörtöki ülésén határozatot hozott a megemelt presztízsű Ness Hungary NB II-es bajnokság 2013-2014. évi programját illetően.

Augusztus 17-én rajtol a megerősödött NB II
A 2013-2014. évi Ness Hungary NB II. osztályú férfi felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokság programja a következő:

1. forduló (augusztus 17.)
Békéscsaba–Tatabánya
Dunaújváros PASE–Vasas
Ajka–Nyíregyháza
Kozármisleny–ZTE
SZTK-Erima–Cegléd
Kisvárda–Soproni VSE
Siófok–Balmazújváros
Szolnoki MÁV–Gyirmót FC Győr

2. forduló (augusztus 24.)
Gyirmót FC Győr–Siófok
Balmazújváros–Kisvárda
Soproni VSE–SZTK-Erima
Cegléd–Kozármisleny
ZTE–Ajka
Nyíregyháza–Dunaújváros PASE
Vasas–Békéscsaba
Tatabánya–Szolnoki MÁV

3. forduló (augusztus 31.)
Békéscsaba–Nyíregyháza
Dunaújváros PASE–ZTE
Ajka–Cegléd
Kozármisleny–Soproni VSE
SZTK-Erima–Balmazújváros
Kisvárda–Gyirmót FC Győr
Siófok–Szolnoki MÁV
Tatabánya–Vasas

4. forduló (szeptember 7.)
Siófok–Tatabánya
Szolnoki MÁV–Kisvárda
Gyirmót FC Győr–SZTK-Erima
Balmazújváros–Kozármisleny
Soproni VSE–Ajka
Cegléd–Dunaújváros PASE
ZTE–Békéscsaba
Nyíregyháza–Vasas

5. forduló (szeptember 14.)
Békéscsaba–Cegléd
Dunaújváros PASE–Soproni VSE
Ajka–Balmazújváros
Kozármisleny–Gyirmót FC Győr
SZTK-Erima–Szolnoki MÁV
Kisvárda–Siófok
Vasas–ZTE
Tatabánya–Nyíregyháza

6. forduló (szeptember 21.)
Kisvárda–Tatabánya
Siófok–SZTK-Erima
Szolnoki MÁV–Kozármisleny
Gyirmót FC Győr–Ajka
Balmazújváros–Dunaúváros PASE
Soproni VSE–Békéscsaba
Cegléd–Vasas
ZTE–Nyíregyháza

7. forduló (szeptember 28.)
Békéscsaba–Balmazújváros
Dunaújváros PASE–Gyirmót FC Győr
Ajka–Szolnoki MÁV
Kozármisleny–Siófok
SZTK-Erima–Kisvárda
Nyíregyháza–Cegléd
Vasas–Soproni VSE
Tatabánya–ZTE

8. forduló (október 5.)
SZTK-Erima–Tatabánya
Kisvárda–Kozármisleny
Siófok–Ajka
Szolnoki MÁV–Dunaújváros PASE
Gyirmót FC Győr–Békéscsaba
Balmazújváros–Vasas
Soproni VSE–Nyíregyháza
Cegléd–ZTE

9. forduló (október 12.)
Békéscsaba–Szolnoki MÁV
Dunaújváros PASE–Siófok
Ajka–Kisvárda
Kozármisleny–SZTK-Erima
ZTE–Soproni VSE
Nyíregyháza–Balmazújváros
Vasas–Gyirmót FC Győr
Tatabánya–Cegléd

10. forduló (október 19.)
Kozármisleny–Tatabánya
SZTK-Erima–Ajka
Kisvárda–Dunaújváros PASE
Siófok–Békéscsaba
Szolnoki MÁV–Vasas
Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza
Balmazújváros–ZTE
Soproni VSE–Cegléd

11. forduló (október 26.)
Békéscsaba–Kisvárda
Dunaújváros PASE–SZTK-Erima
Ajka–Kozármisleny
Cegléd–Balmazújváros
ZTE–Gyirmót FC Győr
Nyíregyháza–Szolnoki MÁV
Vasas–Siófok
Tatabánya–Soproni VSE

12. forduló (november 2.)
Ajka–Tatabánya
Kozármisleny–Dunaújváros PASE
SZTK-Erima–Békéscsaba
Kisvárda–Vasas
Siófok–Nyíregyháza
Szolnoki MÁV–ZTE
Gyirmót FC Győr–Cegléd
Balmazújváros–Soproni VSE

13. forduló (november 9.)
Békéscsaba–Kozármisleny
Dunaújváros PASE–Ajka
Soproni VSE–Gyirmót FC Győr
Cegléd–Szolnoki MÁV
ZTE–Siófok
Nyíregyháza–Kisvárda
Vasas–SZTK-Erima
Tatabánya–Balmazújváros

14. forduló (november 16.)
Dunaújváros PASE–Tatabánya
Ajka–Békéscsaba
Kozármisleny–Vasas
SZTK-Erima–Nyíregyháza
Kisvárda–ZTE
Siófok–Cegléd
Szolnoki MÁV–Soproni VSE
Gyirmót FC Győr–Balmazújváros

15. forduló (november 23.)
Békéscsaba–Dunaújváros PASE
Balmazújváros–Szolnoki MÁV
Soproni VSE–Siófok
Cegléd–Kisvárda
ZTE–SZTK-Erima
Nyíregyháza–Kozármisleny
Vasas–Ajka
Tatabánya–Gyirmót FC Győr

16. forduló (november 30.)
Tatabánya–Békéscsaba
Vasas–Dunaújváros PASE
Nyíregyháza–Ajka
ZTE–Kozármisleny
Cegléd–SZTK-Erima
Soproni VSE–Kisvárda
Balmazújváros–Siófok
Gyirmót FC Győr–Szolnoki MÁV

17. forduló (2014. március 1.)
Siófok–Gyirmót FC Győr
Kisvárda–Balmazújváros
SZTK-Erima–Soproni VSE
Kozármisleny–Cegléd
Ajka–ZTE
Dunaújváros PASE–Nyíregyháza
Békéscsaba–Vasas
Szolnoki MÁV–Tatabánya

18. forduló (március 8.)
Nyíregyháza–Békéscsaba
ZTE–Dunaújváros PASE
Cegléd–Ajka
Soproni VSE–Kozármisleny
Balmazújváros–SZTK-Erima
Gyirmót FC Győr–Kisvárda
Szolnoki MÁV–Siófok
Vasas–Tatabánya

19. forduló (március 16.)
Tatabánya–Siófok
Kisvárda–Szolnoki MÁV
SZTK-Erima–Gyirmót FC Győr
Kozármisleny–Balmazújváros
Ajka–Soproni VSE
Dunaújváros PASE–Cegléd
Békéscsaba–ZTE
Vasas–Nyíregyháza

20. forduló (március 22.)
Cegléd–Békéscsaba
Soproni VSE–Dunaújváros PASE
Balmazújváros–Ajka
Gyirmót FC Győr–Kozármisleny
Szolnoki MÁV–SZTK-Erima
Siófok–Kisvárda
ZTE–Vasas
Nyíregyháza–Tatabánya

21. forduló (március 29.)
Tatabánya–Kisvárda
SZTK-Erima–Siófok
Kozármisleny–Szolnoki MÁV
Ajka–Gyirmót FC Győr
Dunaúváros PASE–Balmazújváros
Békéscsaba–Soproni VSE
Vasas–Cegléd
Nyíregyháza–ZTE

22. forduló (április 5.)
Balmazújváros–Békéscsaba
Gyirmót FC Győr–Dunaújváros PASE
Szolnoki MÁV–Ajka
Siófok–Kozármisleny
Kisvárda–SZTK-Erima
Cegléd–Nyíregyháza
Soproni VSE–Vasas
ZTE–Tatabánya

23. forduló (április 12.)
Tatabánya–SZTK-Erima
Kozármisleny–Kisvárda
Ajka–Siófok
Dunaújváros PASE–Szolnoki MÁV
Békéscsaba–Gyirmót FC Győr
Vasas–Balmazújváros
Nyíregyháza–Soproni VSE
ZTE–Cegléd

24. forduló (április 19.)
Szolnoki MÁV–Békéscsaba
Siófok–Dunaújváros PASE
Kisvárda–Ajka
SZTK-Erima–Kozármisleny
Soproni VSE–ZTE
Balmazújváros–Nyíregyháza
Gyirmót FC Győr–Vasas
Cegléd–Tatabánya

25. forduló (április 26.)
Tatabánya–Kozármisleny
Ajka–SZTK-Erima
Dunaújváros PASE–Kisvárda
Békéscsaba–Siófok
Vasas–Szolnoki MÁV
Nyíregyháza–Gyirmót FC Győr
ZTE–Balmazújváros
Cegléd–Soproni VSE

26. forduló (május 3.)
Kisvárda–Békéscsaba
SZTK-Erima–Dunaújváros PASE
Kozármisleny–Ajka
Balmazújváros–Cegléd
Gyirmót FC Győr–ZTE
Szolnoki MÁV–Nyíregyháza
Siófok–Vasas
Soproni VSE–Tatabánya

27. forduló (május 10.)
Tatabánya–Ajka
Dunaújváros PASE–Kozármisleny
Békéscsaba–SZTK-Erima
Vasas–Kisvárda
Nyíregyháza–Siófok
ZTE–Szolnoki MÁV
Cegléd–Gyirmót FC Győr
Soproni VSE–Balmazújváros

28. forduló (május 17.)
Kozármisleny–Békéscsaba
Ajka–Dunaújváros PASE
Gyirmót FC Győr–Soproni VSE
Szolnoki MÁV–Cegléd
Siófok–ZTE
Kisvárda–Nyíregyháza
SZTK-Erima–Vasas
Balmazújváros–Tatabánya

29. forduló (május 24.)
Tatabánya–Dunaújváros PASE
Békéscsaba–Ajka
Vasas–Kozármisleny
Nyíregyháza–SZTK-Erima
ZTE–Kisvárda
Cegléd–Siófok
Soproni VSE–Szolnoki MÁV
Balmazújváros–Gyirmót FC Győr

30. forduló (május 31.)
Dunaújváros PASE–Békéscsaba
Szolnoki MÁV–Balmazújváros
Siófok–Soproni VSE
Kisvárda–Cegléd
SZTK-Erima–ZTE
Kozármisleny–Nyíregyháza
Ajka–Vasas
Gyirmót FC Győr–Tatabánya

Címkék:

A hírkategória további hírei

Bajnokság / Kupák
Teremtornával kezdik az évet a női élvonal csapatai
Bajnokság / Kupák
Szilveszteri múltidézés: bombagólok és mókás jelenetek
Bajnokság / Kupák
A Vidi a szezon elején, a Fradi a végén húzott bele
Bajnokság / Kupák
Futsal Magyar Kupa: Kiesett a címvédő Rába ETO

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol