Az MTK győzött a Fáy utcában

2007. október. 08., 17:31   |

A Soproni Liga 11. fordulójának hétfői meccsén a Vasas fogadta az MTK Budapest együttesét. A vendégek biztos, 3-0-ás győzelmet arattak, s az Újpestet visszaelőzve a tabella harmadik helyén állnak.

Kulcsár Tamás duplázott

A vendégek már a kilencedik percben előnyt szereztek, Pátkai Máté átadása után Szabó Ádám csúsztatott Kulcsár Tamáshoz, aki tíz méterről a jobb alsó sarokba lőtt (0-1). A kék-fehérek még a szünet előtt növelték vezetésüket, ekkor Bori Bábor passzolt Kulcsár elé, a támadó pedig ezúttal nyolc méterről talált a kapuba (0-2). A végeredmény a 62. percben alakult ki, Szabó 16 méteres lövése után Németh Gábor ugyan még kiütötte a labdát, de az érkező Pátkai 13 méterről a hálóba helyezett (0-3). A Vasas ráadásul emberhátrányban fejezte be a meccset, Marius Unierzyksi a 75. percben lerántotta Pátkait, amiért piros lapot kapott.

Vasas – MTK Budapest 0-3 (0-2)
Gólszerző: Kulcsár a 9., Kulcsár a 41. Pátkai a 62. percben
Kiállítva: Unierzyski a 75. percben

(A mérkőzések jegyzőkönyvei megtekinthetők a Bajnokságok menüpont alatt, az Eredmények címszónál.)

(Fotó: nb1.hu)