Az Újpest begyűrte a Nyíregyházát

2008. április. 07., 20:35   |

A Soproni Liga 22. fordulóját a hétfői Újpest FC - Nyíregyháza mérkőzés zárta. A lila-fehérek nagy küzdelemben 1-0-ra győztek, s a Debrecent megelőzve a tabella harmadik helyére léptek elő.

Dourandi győztes gólt szerzett

Újpest FC - Nyíregyháza 1-0 (0-0)
Vezette: Iványi Zoltán (Medovarszki János, dr. Vári Ádám)
Gólszerző: Dourandi a 81. percben

Az első félidőben aktívabb volt az Újpest. Többet támadtak a lila-fehérek, de a vendégek fegyelmezetten védekeztek, és ha lehetőségük adódott, kontrákkal veszélyeztettek - gól azonban egyik oldalon sem esett a szünet előtt. A második félidőben sem változott sokat a játék képe, mindkét csapat szerezhetett volna gólt, de az csak az Újpestnek sikerült, a meccs finisében. A 81. percben Mario Bozic szabadrúgása után Takács Marcell lőtt, de a labda lepattant a védőkről. A csereként beállt Mboudgui Dourandi azonban ott termett és négy méterről a kapuba passzolt (1-0).