2013. augusztus. 16., 21:23   |

Az OTP Bank Liga 4. fordulójának nyitómeccsén a Kaposvár és az Újpest is vezetett, végül megosztoztak a pontokon a felek.

Kaposvári Rákóczi - Újpest FC 2-2 (0-1)
Szabó Zsolt (Szpisják Zsolt, Medovarszki János)
Gólszerző: Petrache a 68., Thian a 81., ill. Vasziljevics a 44. (11-esből), Lázár a 82. percben

Az első félidőben kevés helyzet adódott a csapatok előtt, a szünet előtt mégis született egy gól, a Bavon Tshibuabua ellen elkövetett szabálytalanságért megítélt büntetőt Dusan Vasiljevic értékesítette (0-1). A második félidőben fölényben játszottak a hazaiak, és a 68. percben megszerezték az egyenlítő gólt, egy bal oldali szöglet után Iulian Petrache csúsztatott a léc alá (1-1). A 81. percben átvette a vezetést a Rákóczi, a csereként beállt Thian jó 20 méterről lőtt a bal alsó sarokba (2-1). Hat perccel később az újpestiek egyik csereembere is betalált, Simon Krisztián beadása után Lázár Bence 5 méterről vette be a kaput, beállítva a 2-2-es végeredményt.