Bajnoki döntő: Egyenlített az Aramis

2009. május. 15., 10:01   |

Csütörtök este került sor a futsal bajnoki döntő második meccsére, amelyet a Colorspectrum Aramis 3-2-re megnyert az MVFC Berettyóújfalu ellen, így a három győzelemig tartó párharc állása jelenleg 1-1. A harmadik helyért vívott küzdelemben is döntetlen az állás, az Üllő FC Cső-Montage visszavágva a hétfői vereségért. 8-5-re verte a Goldball RFC Csömört. Folytatás hétfőn, Berettyóújfaluban.

Az Aramis Frank Péter és Frank Tamás góljával kétgólos előnyt szerzett az első félidőben. Nagy István a 33. percben szépített, ám Sivák Péter két perccel később ismét kétgólosra növelte az Aramis vezetését. Lovas Norbert a lefújás előtt ugyan ismét csökkentette a hátrányt, de a meccset a Colorspectrum nyerte meg.

A bronzéremért vívott harc második mérkőzésén a hétfői vesztes, a Cső-Montage 8-5-re nyert a Goldball ellen, így az a küzdelem is 1-1-re áll.

MOL Magyar Kupa: A Paksi FC lesz a döntő egyik résztvevője