BL: búcsúzott a Debrecen

2007. augusztus. 08., 22:21   |

A Bajnokok Ligája második selejtezőkörében a múlt heti, debreceni 0-1 után szerdán a DVSC-TEVA együttese Borasban 0-0-ás döntetlent játszott az Elfsborg együttesével. Az eredmény azt jelenti, hogy 1-0-ás összesítéssel a svéd együttes lépett tovább a következő selejtezőkörbe.

Emberhátrányban fejezte be a Loki

A debreceni csapat mezőnyfölényben játszott az első játékrészben, de igazi ziccert csupán egyszer sikerült kialakítania: a 41. percben Kouemaha a hálóba juttatta a labdát, ám a játékvezető a kapus támadása miatt érvénytelenítette a gólt… A második játékrészben már adódtak gólszerzési lehetőségek a Loki előtt - igaz, ekkor már az Elfsborgnak is voltak helyzetei - de a hajdúsági együttesnek nem sikerült gólt szereznie. Ráadásul a DVSC a finisben meg is fogyatkozott, a 88. percben Kouemaha megkapta második sárga lapját, amely miatt számára véget is ért a mérkőzés.
A gólnélküli döntetlen azt jelenti, hogy 1-0-s összesítéssel az Elfsborg jutott tovább.

Elfsborg - DVSC-TEVA 0-0
Kiállítva: Kouemaha a 88. percben