Az OTP Bank Liga 9. fordulójának pénteki játéknapján a DVTK 2-1-re legyőzte a Kaposvárt.

DVTK - Kaposvári Rákóczi 2-1 (1-0)

Vezette: Oláh Gábor (Berettyán Péter, Horváth Róbert)

Gólszerző: Lippai a 11., Arze az 52., ill. Peric a 66. percben

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, és a 11. percben megszerezték a vezetés is: Tisza Tibor futott el a jobb oldalon, centerezése után a védők nem tudtak felszabadítani, az érkező Lippai Ákos pedig 11 méterről, kapásból kilőtte a bal alsó sarkot (1-0). A folytatásban is a diósgyőriek alakítottak ki több helyzetet, a kaposváriak kapusának többször is nagyot kellett védenie. A fordulás után gyorsan megduplázta előnyét a DVTK, Camacho Arze tört be a 16-oson belülre, majd Lubos Hajduch fölött a hálóba emelt (2-0). A 66. percben jött a kaposvári válasz, egy gyenge felszabadítási kísérlet után Milan Peric 14 méterről bombázott a kapuba (2-1). A hajrában a vendégek egyenlíthettek volna, de legnagyobb lehetőségük is kimaradt, így a DVTK otthon tartotta a három pontot.