Döntetlen az újpesti rangadón

2007. november. 23., 12:00   |

A Soproni Liga 15. azaz az utolsó őszi fordulóját az Újpest – Debrecen mérkőzés nyitotta. A tabella negyedik és harmadik helyezettje nem bírt egymással, a mérkőzés 1-1- es döntetlennel zárult.

A ráadásban egyenlítettek a lila-fehérek

A küzdelmes mérkőzés első félidejében a debreceniek határozottabbak voltak, és több helyzetet is alakítottak ki, mint vendéglátóik. Gólt azonban sem nekik, sem az újpestieknek nem sikerült szerezniük. Az 51. percben aztán az aktívabb vendégek megszerezték az előnyt: Leandro de Almeida 17 méterről, szabadrúgásból lőtt a háló bal oldalába (0-1). A hazaiak a kapott gól után nagy energiát mozgósítottak az egyenlítés érdekében, ami végül sikerült is nekik, a 90. percben Tisza Tibor bal oldali szabadrúgása után Korcsmár Zsolt öt lépésről a léc alá bombázott (1-1).