Döntetlennel kezdődött a forduló

2011. november. 25., 17:26   |

Az OTP Bank Liga 17. fordulójának pénteki játéknapján a Honvéd hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Haladással.

Budapest Honvéd-Haladás Sopron Bank 2-2 (2-1)
Veizer Roland (ifj. Tóth Vencel, Horváth Róbert)

Gólszerzők: Danilo az 1., Tchami a 36., ill. Vujovic a 45., Tóth a 90. percben

Az első gólra egy percet sem kellett várni, egy hazafejelt labdát Rózsa Dániel kiejtett a kezéből, így Danilónak nem okozott gondot a gólszerzés, a légiós hat méterről gurított a kapuba (1-0). A folytatásban a Honvéd támadott többet, és a 36. percben növelte előnyét: Danilo 13 méteres lövését követően Rózsáról kipattant a labda, Guzmics Richárd nem tudott felszabadítani, így az arra járó Tchami 12 méterről az üres kapuba lőtt (2-0). A szünet előtt váratlanul szépítettek a vendégek, Sipos Norbert indítása után Debreceni András lábáról Goran Vujovic elé került a labda, ő pedig 7 méterről a jobb sarokba helyezett (2-1). A második félidőben a Honvéd jóval veszélyesebb volt, kapufáig is eljutott, de a 90. percben egyenlített a Haladás: egy jobb oldali szöglet után Radó András csúsztatta tovább a labdát, Tóth Péter pedig közelről a hálóba továbbított (2-2).