Döntetlennel zárult a futsal bajnokság rangadója

2011. március. 07., 23:10   |

A címvédő Rába ETO első pontjait vesztette az élvonalbeli futsal bajnokságban, a győriek a tavalyi döntős MVFC Berettyóújfalu otthonában játszottak 2-2-es döntetlent.

A második helyen álló MVFC Berettyóújfalu és a forduló előtt a tabellát hibátlan teljesítménnyel vezető Rába ETO keretbe zárta a két csapat hétfői rangadóját: mindkét gárda szerzett egy-egy gólt a találkozó elején és a végén is. A 2. percben Lódi Tamás juttatta vezetéshez a vendégeket, de Togoi már a 3. percben egyenlített. Ezt követően sokáig csak nagy csatát láthattak a nézők, a gólok elmaradtak. A mérkőzés hajrájában a hazaiak levitték a kapusukat, és emberelőnyben támadva Michel góljával megszerezték a vezetést, de fél perccel a lefújás előtt a győriek is hasonló taktikai megoldást választottak, és ugyancsak eredményesek tudtak lenni: Dróth Zoltán állította be a 2-2-es végeredményt. Futsal NB I, 16. forduló, eredmények: Vasas Fortuna Futsal - Rubeola FC Csömör 8-2 Nyíradonyi Huszárok - Colorspectrum Aramis 4-3 Borsod Volán Szabadidőközpont - Ózd Városi SE 7-3 MVFC Berettyóújfalu - Rába ETO 2-2 FTC-6x6 Taxi - Üllő FC Cső-Montage 5-2 Újpest FC - GYFBSK-Medical Investment 2-3