Döntőben a címvédő

2010. május. 11., 09:02   |

Nem mindennapi izgalmak után dőlt el, melyik csapat lesz a Duna Takarék ETO ellenfele a férfi futsal bajnokság rájátszásának döntőjében. Az MVFC-Berettyóújfalu és a Colorspectrum Aramis mérkőzésén a rendes játékidő döntetlennel ért véget, majd a hosszabbítás a hazaiak sikerét hozta.

Akárcsak a párharc első mérkőzésén, a rendes játékidőben ezúttal is döntetlen (3-3) volt az eredmény, ezúttal azonban nem került sor büntetőrúgásokra, a 2x5 perces hosszabbítás utolsó másodpercében Nagy István egy fejesből megszerezte a Berettyóújfalu győztes gólját, és ez a találat egyben a döntőbe jutást is jelentette a címvédőnek. A bajnokság három győzelemig tartó döntő párharca jövő hétfőn kezdődik Győrben. Futsal NB I, Rájátszás, 3. forduló MVFC-Berettyóújfalu - Colorspectrum Aramis 4-3 (2-1, 3-3, 3-3) Gólszerzők: da Silva Mendes, Trencsényi, Michelzinho, Nagy I. ill. Rábl, Frank, Trencsényi(öngól) A két győzelemig tartó párharc végeredménye: 2-1 az MVFC-Berettyóújfalu javára. Az egyik csapat három győzelméig tartó döntő mérkőzések programja: A 2009-2010. évi futsal NB I döntő 1. mérkőzés 2010. május 17. (hétfő) 19:00 Győr, Magvassy Sportcsarnok Duna Takarék ETO FC - MVFC-Berettyóújfalu 2. mérkőzés 2010. május 20. (csütörtök) 19:30 Berettyóújfalu, Kabos Endre Sportcsarnok MVFC-Berettyóújfalu - Duna Takarék ETO FC 3. mérkőzés 2010. május 24. (hétfő) 19:00 Győr, Magvassy Sportcsarnok Duna Takarék ETO FC - MVFC-Berettyóújfalu Amennyiben szükséges: 4. mérkőzés 2010. május 27. (csütörtök) 19:30 Berettyóújfalu, Kabos Endre Sportcsarnok MVFC-Berettyóújfalu - Duna Takarék ETO FC Amennyiben szükséges: 5. mérkőzés 2010. május 31. (hétfő) 19:00 Győr, Magvassy Sportcsarnok Duna Takarék ETO FC - MVFC-Berettyóújfalu