Egygólos Vasas-győzelem

2008. március. 03., 20:41   |

A Soproni Liga 17. fordulójának hétfői meccsén a Vasas fogadta a REAC-ot. A mérkőzést 2-1-re a 29. perctől emberelőnyben játszó Vasas nyerte meg.

Torma csak szépíteni tudott

Vasas - REAC 2-1 (1-0)
Vezette: Szabó Zsolt (Kispál Róbert, Erős Gábor)
Gólszerző: Piller a 8., Divic az 58. illetve Torma a 62. percben
Kiállítva: Cseri Gergő a 29. percben

Csak nyolc percet kellett várni az első gólra. Kincses Péter a jobb oldalról adott középre, az érkező Piller József pedig tíz méterről a bal felső sarokba lőtt (1-0). A 29. percben Szabó Zsolt játékvezető kiosztotta a meccs második sárga lapját is, s mivel mindkettőt a REAC-os Cseri Gergő kapta, a védőnek el kellett hagynia a pályát. Ezután két Vasas-kapufa következett, de ezek közül csak az egyik volt a vendégek számára veszélyes: előbb Lázok János szabadrúgásból lőtt a felső lécre, majd Balog Zsolt, a hazaiak védője lábáról perdült a labda saját kapujának keresztlécére. A Vasas előnye az 58. percben duzzadt kétgólosra, Petar Divic bombázott a kapu bal oldalába (2-0). A REAC azonban nem adta fel, s a 62. percben sikerült szépítenie: Torma Gábor 12 méterről lőtte ki a jobb alsó sarkot (2-1).

(Fotó:nb1.hu)