Feczesin gólja döntött a Pancho Arénában

2016. április. 05., 19:52   |

Az OTP Bank Liga 29. fordulójának nyitómérkőzésén a Videoton FC 1-0-ra legyőzte a DVSC-Tevát.

Komolyabb helyzetek nélkül telt el a mérkőzés első fél órája a Pancho Arénában. Ezt követően a 30. percben emberhátrányba került a Loki, Dusan Brkovics rántotta le utolsó emberként Géresi Krisztiánt harminc méterre a kaputól, Szabó Zsolt pedig kiállította a szerb játékost. Hat perccel az esetet követően Asmir Suljic kapott egy hosszú indítást a jobb oldalon, beadására pedig Feczesin Róbert érkezett remek ütemben, és három méterről a hálóba lőtt (1-0).

A második játékrész csodagóllal folytatódhatott volna, Géresi Krisztián tekerte tizenöt méterről a kapu elé Haraszti Zsolt szögletét, az ötösön Stopira azonban a labda mellé sarkalt. A 73. percben Asmir Suljic huszonkét méterről jobbal vette célba a jobb alsót, de Verpecz István vetődve fogni tudta a labdát. Bár a Debrecen mindent megtett a mérkőzés utolsó tíz percében, ám az eredményen nem tudott változtatni, a Videoton megérdemelten nyerte meg a találkozót.

Videoton FC-DVSC-Teva 1-0 (1-0)
Gólszerző: Feczesin a 36. percben