Felzárkózott a Debrecen

2007. szeptember. 14., 21:48   |

Pénteken a DVSC-TEVA - Vasas mérkőzéssel megkezdődött a Soproni Liga 8. fordulója. A bajnok kétgólos győzelmet aratott, s ezzel felzárkózott a Budapest Honvéd mögé.

Két gól, egy piros lap

A mérkőzés első félidejében a Loki támadott többet, a Vasas szórványos kontrákkal veszélyeztetett. A 43. percben vezetést szerzett a hazai gárda: Czvitkovics Péter 35 méterről végzett el szabadrúgást, a labda kipattant Németh Gáborról, Komlósi Ádám azonban közelről a kapuba helyezett (1-0). Az 50. percben emberhátrányba is kerültek az angyalföldiek, Cedomir Pavicevic sárga lapot érően szabálytalankodott Dombi Tiborral szemben, s mivel egy sárgája már volt, befejeződött számára a mérkőzés. Két perccel a rendes játékidő letelte előtt a Debrecen növelte előnyét, Ibrahima Sidibe átadása után Kerekes Zsombor lőtt 10 méterről a bal alsó sarokba (2-0).

DVSC-TEVA - Vasas 2-0 (1-0)
Gólszerző: Komlósi a 43. , Kerekes a 88. percben
Kiállítva: Pavicevic az 50. percben

(A mérkőzések jegyzőkönyvei megtekinthetők a Bajnokságok menüpont alatt, az Eredmények címszónál.)

(Fotó: nb1.hu)