Ferencvárosi vereség a női BL-ben

2015. augusztus. 12., 10:27   |

A női labdarúgó Bajnokok Ligája hollandiai selejtezőjében az FTC 2–0-és vereséget szenvedett a Twente csapatától.

A Ferencváros az első félidőben egyenrangú ellenfele volt a holland együttesnek, kevéssel a fordulás után azonban Tashira Renfurm góljával vezetést szereztek a hazaiak. A 67. percben egy szabadrúgás utáni kipattanót Renate Jansen továbbított a kapuba, megduplázva csapata előnyét, a Ferencváros pedig innen már nem tudott felállni, a Twente 2–0-ra megnyerte az összecsapást. A csoport másik mérkőzésén: ASA Tel-Aviv–Jeunesse Junglinster 5–1.