2011. augusztus. 26., 20:16   |

A Soproni Liga 7. fordulójában a győriek 5-1-re legyőzték a sereghajtó ZTE-t, és továbbra is hibátlan teljesítménnyel állnak a tabella élén.

Győri ETO-ZTE FC 5-1 (2-0)

Vezette: Bognár Tamás (Lémon Oszkár, ifj. Tóth Vencel)
Gólszerző: Völgyi a 17., Alekszidze a 34., Babic a 67., Völgyi a 74., Ahjupera a 77., ill. Tököli a 48. percben
Kiállítva: Balázs a 92. percben

A találkozó úgy kezdődött, ahogyan azt a csapatok tabellán elfoglalt helyezése alapján várni lehetett, a győriek mezőnyfölényre tettek szert, és 17 perc után megszerezték a vezetést: Koltai Tamás passzát követően Vadimir Dordevic lőtt kapura, de nem jól találta el a labdát, Völgyi Dániel azonban így került helyzetbe, és 12 méterről a jobb sarokba lőtt (1-0). A 34. percben ismét gólra váltotta mezőnyfölényét az ETO, Koltai beadása után Alekszidze lőtt a hálóba (2-0). A fordulás után magára talált a ZTE, és a 48. percben Tököli Attila közeli lövésével sikerült szépítenie (2-1). A vendégek a gól után ismét visszaestek, a Győr pedig kihasználta ezt, a 67. percben Valentin Babic 25 méterről lőtt a jobb felső sarokba (3-1). A hajrában már csak a hazai győzelem nagysága volt kérdéses, a 74. percben Völgyi kapott jó indítás, és lőtt 13 méterről a hálóba (4-1), majd a 77. percben Jarmo Ahjupera használt ki egy ziccert, és emelt 14 méterről a kapuba (5-1), beállítva a végeredményt.