Az OTP Bank Liga 23. fordulójának vasárnapi rangadóján a Videoton FC egy pontot szerzett Győrben.

Győri ETO FC - Videoton FC 1-1 (0-0)
Kassai Viktor (Erős Gábor, Szpisják Zsolt)
Gólszerző: Kamber a 67., ill. Tóth a 64. percben

Rangadóhoz méltó, jó hangulatú, nagy iramú és színvonalas meccset játszott egymással az OTP Bank Liga két legjobb vidéki csapata Győrben. Az ETO előtt adódott az első nagy helyzet a meccsen, Varga Roland kevéssel tévesztett célt 17 méterről. A folytatás a vendégeké volt, a szünetig két-három óriási fehérvári lehetőség is kimaradt. A fordulás után kiegyenlített volt a meccs, majd a 64. percben a csereként beállt Gyurcsó Ádám iramodott meg a jobb oldalon egy kontra során, lefutotta védőjét, majd pontosan adott középre, a második hullámban érkező Tóth Balázshoz, a középpályás pedig 14 méterről, állítgatás nélkül a kapu jobb oldalába pörgetett (0-1). Nem sokat kellett várni a győri válaszra, a 67. percben a fehérvári védők egy jobbról mélyen beívelt szabadrúgásnál lemaradtak Djordje Kamberről, aki 7 méterről a kapu közepébe lőtt (1-1). A hátralévő idő nagy csatát hozott, de gólt nem szereztek a csapatok, a győriek ezzel 21 meccsesre növelték veretlenségi sorozatukat.

KTE-Phoenix Mecano - Újpest FC 1-0 (0-0)
Andó-Szabó Sándor (Albert István, Berettyán Péter)
Gólszerző: Mogyorósi a 61. percben

Az első félidőben az újpestiek irányítottak, Antal kapusnak több nagy védése is volt a szünetig. A második félidőben is a vendégek kezdtek jobban, de a kecskemétiek szereztek vezetést, a 61. percben Pekár László szögletét követően Mogyorósi József a léc alá fejelt (1-0). Nyolc perccel később szabadrúgásból növelhette volna előnyét a KTE, de a beívelt labdát Rajczi Péter a felső kapufára fejelte. A hajrához közeledve a fővárosiak mindent megtettek az egyenlítésért, de próbálkozásaikat nem kísérte szerencse, a kecskemétiek öt nyeretlen hazai meccs után tartották ismét otthon a három pontot.