Futsal bajnok a Rába ETO

2011. június. 10., 08:23   |

A futsal bajnoki döntő harmadik mérkőzését is megnyerte az MVFC Berettyóújfalu ellen, ezzel megvédte címét a Rába ETO.

A győriek a finálé első két mérkőzésén magabiztos győzelmet arattak, ezek után csütörtök este hazai pályán harcolhatták ki a bajnoki címet az MVFC Berettyóújfalu ellen. Bár a győri együttes a második percben hátrányba került, Nyéki góljára Dróth már a 4. percben válaszolt, majd Al-Ioani még az első félidőben vezetéshez juttatta a találkozón végig fölényben játszó hazaiakat.

Az ETO a második félidőben is többet támadott, és a hajrában Amrani találatával bebiztosította a győzelmét, ezzel megnyerte a 2010/11-es bajnokságot.

A harmadik helyért rendezett összecsapás ismét hatalmas csatát hozott, az FTC 6x6 Taxi - akárcsak a párharc első meccsén - hosszabbítás, majd büntetők után győzte le a Colorspectrum Aramist, ezzel megnyerte a két nyert meccsig tartó párharcot, és megszerezte a bajnoki bronzérmet.

Döntő, 3. mérkőzés:
Rába ETO - MVFC Berettyóújfalu 3-1 (2-1)
Gólszerzők: Dróth (4.), Al-Ioani (14.), Amrani (38.), ill. Nyéki (2.)

A harmadik helyért, 3. mérkőzés:
FTC 6X6 TAXI - Colorspectrum Aramis 4-4 (1-1, 3-3, 3-4) büntetőkkel 8-5
Gólszerzők: Csopaki (13. 23. 24.), Temesi (47.), illetve Sivák (20.), Németh P. (27.), Roni (28.), Kiss T. (41.)