Futsal NB I: nyertek az esélyesek, és 2-0-ra vezetnek

2011. május. 02., 21:00   |

Hétfőn rendezték a rájátszás 1. fordulójának második mérkőzéseit a futsal NB I-ben. A felsőházban az első meccseken hazai pályán győző csapatok ismét nyertek, ezúttal idegenben.

Az elvileg esélyesebb gárdák második győzelme azt jelenti egyben, hogy már csak egyetlen siker hiányzik nekik a továbbjutáshoz, a párharcok ugyanis az egyik fél harmadik győzelméig tartanak. A játéknap legérdekesebb találkozóját a Vasas otthonában játszották: a Fortuna már 2-0-ra vezetett a 7. percben – innen fordítottak a zöld-fehérek 6-2-re. A meccs hőse Csopaki István volt, aki háromszor talált be tizenhárom perc leforgása alatt. Az alsóházban az Újpest korrigálta csütörtöki kisiklását (amikor vereséget szenvedett hazai pályán), és 10-2-es diadalával kiegyenlítette a Csömör elleni összesített csatát. Az 1. rájátszás párharcainak harmadik mérkőzéseit csütörtökön rendezik.   Futsal NB I, rájátszás, felsőház:   Nyíradonyi Huszárok - Rába ETO 2-8 (a párharc állása: 0-2) GYFBSK-Medical Investment - MVFC Berettyóújfalu 2-4 (0-2) Vasas Fortuna Futsal - FTC-6x6 Taxi 2-6 (0-2) Üllő FC Cső-Montage - Colorspectrum Aramis 1-4 (0-2)   Futsal NB I, rájátszás, alsóház:   Rubeola FC Csömör - Újpest FC 2-10 (a párharc állása: 1-1) Ózd Városi SE - B. Volán Szabadidőközpont 5-10 (0-2)