Gyors gólváltás után döntetlen Pécsett

2014. május. 30., 21:29   |

Az OTP Bank Liga 30., utolsó fordulójának nyitómeccsén a Haladás ponttal távozott Pécsről, és maga mögött tartotta a tabellán a házigazdákat.

PMFC-Matias - Haladás 1-1 (1-1)
Vezette:
Becséri Dániel
Gólszerző: Pölöskey a 6., ill. Dvorschák a 14. percben

A pécsiek már a 6. percben vezetést szereztek, ekkor két fiatal, Márkvárt Dávid és Városi Viktor alakított ki helyzetet, utóbbi passzából a kapu elé érkező Pölöskey Péter fejelt 5 méterről a hálóba (1-0). Nyolc perccel később egyenlített a Haladás, Radó András jobb oldali szögletét követően Dvorschák Gábor fejelt 9 méterről a kapuba (1-1). A folytatásban mindkét oldalon adódott egy-két helyzet, ám a befejezések nem voltak kellően pontosak. A szünet után visszaesett a színvonal, elmaradtak a lehetőségek is, a második félidő legfontosabb eseménye Fehér Zoltán piros lapja volt, de ez is már csak a hajrában történt, a hazaiaknak nem volt idejük kihasználni az emberelőnyt.