Győzelemmel állt ismét az élre a Debrecen

A Soproni Liga 13. fordulójának egyetlen vasárnapi összecsapásán a Debrecen egygólos sikert ért el az MTK otthonában.

MTK Budapest-DVSC-TEVA 0-1 (0-0)
Fábián Mihály (Ortó Gyula, Fehér Gyula)
Gólszerző: Kiss Z. a 84. percben
Kiállítva: Rodenbücher a 89. percben

A bajnoki címvédő MTK, és a forduló előtt listavezető Debrecen fővárosi találkozója nem szűkölködött helyzetekben, a fordulatos játék azonban az első félidőben nem párosult gólokkal. A játékrész első felében a hajdúságiak, a másodikban a hazaiak voltak aktívabbak, fordulás után azonban visszavette az irányítást a Debrecen, egy kapufánál tovább azonban nem jutott. A hajráig mindkét együttes elpuskázott egy-két kecsegtető lehetőséget, az utolsó tíz percben azonban már gól is született, mégpedig a Debrecen jóvoltából: a 84. percben Bajusz Endre nagy hibája után Kiss Zoltán elé pattant a labda, a szélső a kinn álló Vukasin Poleksic fölött a hálóba emelt (0-1). Az MTK Rodenbücher István kiállítása után tíz emberrel fejezte be a mérkőzést, s miután egyenlítenie már nem sikerült, pont nélkül zárta az összecsapást.