Győzött a Vasas és az ETO, pont nélkül maradt a Honvéd

2024. március. 03., 19:52   |

Fotó: Fotó: vasasfc.hu

A Merkantil Bank Liga 23. fordulójában az 1-0 volt slágereredmény, a nyolc vasárnapi találkozóból hat dőlt el úgy, hogy egyetlen gól született a 90 perc során.

A feljutásra pályázó Vasas, ETO páros is az egygólos győzelmet arató csapatok táborát erősítette, az angyalföldiek a Siófok otthonában nyertek, míg a győriek a Tiszakécske vendégeként győztek minimális különbséggel. A két csapatot így továbbra is egy pont választja el egymástól a tabellán.

A Budapest Honvéd akárcsak a múlt héten, ezúttal is 1-0-ra kapott ki, most a Haladás otthonában.

Az éllovas Nyíregyháza hétfőn este a Soroksárt fogadta átmeneti otthonában, Balmazújvárosban. A Szpari az első félidőben büntetőt hibázott, a Soroksár azonban nem tette meg ugyanezt a szívességet, és Köböl tizenegyesgóljával a 73. percben megszerezte a vezetést. A nyírségiek a hajrában végül kiegyenlítettek, és otthon tartották az egyik pontot.