Győzött és két helyet lépett előre a Kaposvár

2008. május. 05., 20:34   |

A Soproni Liga 26. fordulójának zárómeccsén a Kaposvár a Budapest Honvédot fogadta. A zöld-fehérek 1-0-ra győztek, s megelőzték hétfői ellenfelüket - valamint a ZTE-t is - és előreléptek a tabella hatodik helyére.

Oláh szépségdíjas gólja döntött

Gabona Trans-Kaposvár - Budapest Honvéd 1-0 (1-0)
Vezette: Szabó Zsolt (Kispál Róbert, Márton Zsolt)
Gólszerző: Oláh a 42. percben

Jó iramú mérkőzést játszottak a csapatok, az első félidőben mindkét együttestől számos helyzetet láthattak a szurkolók, ám mivel sok volt a pontatlanság is, az akciók befejezéseibe rendre hiba csúszott. A 42. percben azonban gól született: Nemanja Obric lövését követően az ötöshöz érkező Oláh Lóránt parádés mozdulattal, sarokkal beleért a labdába, ami így Tóth Iván kapust becsapva a háló bal alsó sarkába pattant (1-0). A második játékrészben is nyílt volt a meccs, mindkét gárda támadott, s ismét csak bármelyik a kapuba találhatott volna, de több gól nem született. A három pontot a Kaposvár szerezte meg, a Honvéd visszacsúszott a nyolcadik helyre.

(Fotó: nb1.hu)