Győzött Győrben és a tabella élére állt a Debrecen

2008. augusztus. 04., 22:36   |

A Soproni Liga második fordulójának zárómeccsén a Debrecen biztosan, 3-0-ra győzött Győrben, s ezzel megelőzve a Vasast, a tabella élére állt.

Szűcs István duplázott

Győri ETO FC - DVSC-TEVA 0-3 (0-3)
Vezette: Bognár Tamás (Márton Zsolt, Butkai Zsolt)
Gólszerző: Oláh a 23., Szűcs a 30., Szűcs a 42. percben
Kiállítva: Völgyi a 79. percben

A meccs első húsz perce kiegyenlített játékot hozott, ám azután a DVSC egyértelmű fölénybe került és a 23. percben vezetéshez is jutott. A Kaposvárról igazolt Oláh Lóránt hat méterről helyezett a kapu jobb oldalába, megszerezve ezzel első debreceni gólját (0-1). A 30. percben kétgólosra nőtt a vendégek előnye, ekkor Demjén Gábor szöglete után Szűcs István fejelt az ötösről a hálóba (0-2). A Loki nem állt le, és a 42. percben újabb találatot szerzett, Leandro de Almeida finom jobb oldali beadása után Szűcs közelről, szép mozdulattal emelt a léc alá (0-3). A második negyvenöt percben aktívabb volt az ETO, a vendégek inkább az előny megőrzésével törődtek. A zöld-fehérek támadásaiban azonban nem volt meg a kellő átütőerő, így aztán csak helyzetekig jutottak el, gólt nem sikerült szerezniük. Ráadásul a 79. percben Völgyi Dániel szándékos ütésért piros lapot kapott, így a győriek tíz játékossal fejezték be a meccset.