Hazai vereséggel búcsúzott a BL-től a DVSC

2012. augusztus. 07., 23:14   |

A Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában a magyar bajnok 2-0-ra kikapott a BATE Boriszovtól.

A fehéroroszországi 1-1 után a DVSC kedvező helyzetből várta a nyíregyházi visszavágót, Kondás Elemér vezetőedző még a hétvégi bajnokit is beáldozta annak érdekében, hogy kulcsemberei kipihenten léphessenek pályára. A debreceniek ezúttal azonban nem tudtak meggyőző támadójátékot felmutatni, a BATE végig veszélyesebben játszott, és már az első félidőben megszerezte a vezetést: a 25. percben Mozolevszkij volt eredményes. A szünet után sem tudta tartani a lépést a vendégekkel a Debrecen, az 57. percben Nikolov Balázst kiállította a játékvezető, két perccel később pedig a vendégek Volodko révén beállították a 0-2-es végeredményt.

A DVSC az Európa Liga play off-körében folytatják nemzetközi kupaszereplésüket.

DVSC-TEVA - BATE Boriszov 0-2 (0-1)