Hibátlan maradt a Debrecen

2008. augusztus. 10., 22:34   |

A Soproni Liga 3. fordulójának vasárnapi összecsapásán a hajdúságiak hazai pályán egy góllal győzték le a Fehérvárt.

Oláh gólja döntött

DVSC-TEVA - Fehérvár FC 1-0 (1-0)

Vezette: Fábián Mihály (Szpisják Zsolt, dr. Varga Zsolt)
Gólszerző: Oláh a 33. percben

A Debrecen egyedüli százszázalékos csapatként várta a Fehérvár elleni összecsapást, és a mérkőzés elején a várakozásoknak megfelelően sikerült is enyhe mezőnyfölényt kialakítania. A fehérváriak azonban nem csak a védekezéssel voltak elfoglalva, kialakítottak néhány helyzetet, igaz, gólt a többet támadó Debrecen szerzett: a 33. percben egy hazai akció végén a vendégek védői késlekedtek a felszabadítással, a jól helyezkedő Oláh Lóránt lecsapott a labdára és 8 méterről a jobb felső sarokba helyezett (1-0). A fehérváriak még a szünet előtt egyenlíthettek volna, ám lehetőségeiket elpuskázták. Fordulás után is változatos maradt a találkozó, a vendégek mindent megtettek az egyenlítésért, ám próbálkozásaikat nem kísérte szerencse, így a Debrecen harmadik szezonbeli bajnokiját is megnyerte és vezeti a tabellát.