Hibátlan maradt a Győri ETO

2011. július. 29., 15:00   |

Az OTP Bank Liga 3. fordulójának pénteki mérkőzésén a győriek Dudás Ádám góljával győzték le a Haladást.

Győri ETO FC - Haladás Sopron Bank 1-0 (1-0)

Vezette: Kassai Viktor (Erős Gábor, Szalai Dániel)

Gólszerző: Dudás az 5. percben

Kiállítva: Iszlai a 64. percben

A győrieknek mindössze 5 percre volt szükségük ahhoz, hogy megszerezzék a vezetést, az első igazán veszélyes hazai támadás végén Ji Paraná hozta helyzetbe Dudás Ádámot, aki 17 méterről kilőtte a kapu jobb sarkát (1-0). A folytatásban is az ETO játszott aktívabban, de helyzetekben nem mutatkozott meg a hazai mezőnyfölény. A 64. percben Iszlai Bence megkapta második sárga lapját, így a Haladás emberhátrányban fejezte be a mérkőzést. A szombathelyiek tíz emberrel is kialakítottak néhány kecsegtető lehetőséget, ezekből azonban nem született gól - a Győri ETO megőrizte egygólos előnyt, ezzel pedig hibátlan mérlegét is, míg a Haladás továbbra is pont nélkül áll a tabellán.