Idegenben nyert a Honvéd

2007. július. 29., 21:10   |

Vasárnap egy összecsapást játszottak le az NB I második fordulójából. A Honvéd a Sopron otthonába látogatott és Benjamin második félidőben elért találatával megnyerte a találkozót.

Megérdemelten győzött a Honvéd

Az első félidő a vendégeké volt, Supka Attila együttese mezőnyfölényt harcolt ki, és több helyzetet alakított ki, mint a Sopron. Az első játékrészben mégis a hazaiak jártak közelebb a gólszerzéshez, Pintér a kapufát találta el egy távoli lövésből. A második félidőben góllá érett a vendégek fölénye, a 66. percben egy bal oldali szabadrúgás után a jól helyezkedő Benjamin 3 méterről továbbította a hálóba a labdát (0-1). Az eredmény a lefújásig már nem változott, győzelmével a Honvéd a második mérkőzése után is százszázalékos a bajnokságban.

FC Sopron - Budapest Honvéd 0-1 (0-0)
Gólszerző: Benjamin a 66. percben

(A mérkőzések jegyzőkönyvei megtekinthetők a Bajnokságok menüpont alatt, az Eredmények címszónál.)

(Fotó: nb1.hu)