Ismét előnyben az MVFC

2009. május. 19., 09:46   |

A három győzelemig tartó futsal bajnoki döntőben ismét az MVFC szerzett előnyt, miután hétfő este 6-1-re nyert az Aramis ellen Berettyóújfalun, az állás így 2-1. A bronzérmet a Goldball szerezte meg, a csömöriek 5-2-re verték a Cső-Montage gárdáját.

A bajnoki döntő első félidejében a hazaiak kétgólos vezetést szereztek, Angyalos András és Nagy István talált a hálóba. A fordulás után Tamás László növelte a különbséget, majd Kovács István is a kapuba talált. Szűcs Richárd szépített ugyan, ám Kovács István ismét betalált majd Nagy Tamás állította be a 6-1-es végeredményt.

A bronzcsatában a Goldball RFC Csömör 5-2-re győzött az Üllő FC Cső-Montage ellen, s ezzel megszerezte a bajnokság harmadik helyét.

Az 5. helyért: Duna Takarék ETO – Gödöllői SK 4-5

A 7. helyért: Dupont-Fortuna FC - FTC 2-13

Osztályozó az NB I-ért: Hírös FC - DEAC 4 - 0 (1-0)