Készülhet a bajnoki ünneplésre a DVSC-Teva

2014. május. 25., 17:31   |

Az OTP Bank Liga 29. fordulójában elmaradt mérkőzést pótoltak vasárnap Felcsúton, a Puskás Akadémia a DVSC-Teva együttesét fogadta.

Puskás Akadémia - DVSC-Teva 0-1 (0-0)
Vezette:
Bognár Tamás
Gólszerző: Bódi a 65. percben

Az első félórában egyik csapat sem tudott jelentősebb mezőnyfölényt kialakítani, a hazaiak voltak a kezdeményezőbbek, de így sem jelentettek veszélyt a kapura. A Loki a szünet előtt átvette az irányítást, de gólhelyzetig nem jutott el. A 65. percben a meccs első komolyabb helyzete gólt eredményezett, Selim Bouadla indította Bódi Ádámot, aki egy jó átvétel után 7 méterről a kapuba lőtt (0-1). A hátralévő időben a debreceniek magabiztosan őrizték előnyüket, és 1-0-ás győzelemmel zárták a meccset. Sikerük azt jelenti, hogy bár matematikailag még nem dőlt el a bajnoki cím sorsa, a második győrieknek már nincs reális esélyük az előzésre, ehhez az utolsó fordulóban a három pontos hátrány mellett 14 gólt is le kellene dolgozniuk, ennyivel jobb ugyanis jelenleg a hajdúságiak gólkülönbsége.